Zapraszamy na Ethics by Design: Shaping Secure Innovations! Rejestracja otwarta!

W tym roku będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie technologicznym. Konferencja w formule on-line odbędzie się 24 października, w całości w języku angielskim.

Udział jest bezpłatny! Save the date!

Naukowcom, którzy zdecydują się wysłać nam swój abstrakt, gwarantujemy możliwość prezentacji swoich badań i projektów przed gronem ekspertów i potencjalnych partnerów. 

Wszystkim uczestnikom konferencji oferujemy dostęp do najnowszych badań i trendów w dziedzinie etyki technologii, bezpieczeństwa i formalnych wymogów grantowych w tym obszarze. Podczas konferencji dowiesz się jaka jest rola aspektów społecznych i etycznych, jak skutecznie opisywać aspekty społeczne i etyczne projektów, jak unikać najczęstszych błędów popełnianych we wnioskach grantowych i jak zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dofinansowania.

Dlaczego to ważne? Aspekty etyczne są kluczowe m.in. w takich konkursach jak:

👉 Horyzont Europa;

👉 MAPS (Multilateral Academic Projects) Szwajcarskiej Narodowej Fundacji Nauki (SNSF) ;

👉 Marie Skłodowska-Curie STAFF EXCHANGES (w Programie Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027);

👉Wellcome Funding.

👉 Wymagać tego będą również firmy, które na co dzień posługują się własnymi kodeksami etycznymi i raportują ESG.

Nasz Komitet Naukowy składa się z wybitnych naukowców, co gwarantuje wysoki poziom naukowy konferencji. Wśród nich są m.in.: prof. dr hab. Paweł Łuków, dr hab. Tomasz Żuradzki, dr Mónica Cano Abadía, prof. Elsa González Esteba, dr Isidoros Karatzas, dr Ralf Lindner, dr Ineke Malsch, prof. dr Piera Di Martino oraz Dr Merle Ojasoo.